chrome firefox opera safari iexplorer

В «Охматдиті» пройде благодійна акція «За життя»

27 лютого 2012 о 13:21

29 лютого у День рідкісних захворювань у дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» пройде благодійна акція «За життя». Про це УНН повідомили у  прес-службі організаторів.

Благодійна акція буде проведена для діток з рідкісними захворюваннями (Гоше, Помпе, Мукополісахаридоз, та ін.), які знаходяться на стаціонарному лікуванні у дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».

Ініціаторами проведення Благодійної акції є Громадська організація «Люди з рідкісними захворюваннями» та Всеукраїнська спілка громадських організацій «Рух за здоров’я». Акція відбудеться за підтримки компанії Джензайм, що входить до складу Санофі.

Дітям буде показана вистава «Веселі бджілки» за участю артистів Театру клоунади «Балаганчик», також дітям будуть вручені подарунки.

Участь у Благодійній акції візьмуть представники громадських організацій, пацієнти з рідкісними захворюваннями, лікарі «Охматдиту», які лікують пацієнтів з рідкісним захворюваннями. Також до участі у Благодійній акції запрошено чиновників Міністерства охорони здоров’я.

Захід розпочнеться о 14:00 в Українській дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», вул. В.Чорновола 28/1.

Розділи: Суспільство

13 червня

Інші дати
13 червня відзначають:
  • День визволення Маріуполя від російських окупантів.
  • Міжнародний день поширення інформації про альбінізм.
Розгорнути
Володимир Правик
1962 –  герой-пожежник, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Марія Грінченко
1863 – Марія Грінченко (М. Загірня, М. Чайченко) – письменниця, перекладачка, дружина і помічниця Б. Грінченка. Авторка віршів, оповідань, повісті «В шахтах», спогадів про І. Нечуя-Левицького, В. Самійленка.
Розгорнути
Народився Василь Моруга
(1947, с. Сонцеве Донецької обл. - 1989) - український письменник, перекладач, журналіст. Автор поетичних збірок, документальної повісті "розкажи мені, поле", казок для малят. Тривалий час був головним редактором дитячого журналу "Барвінок".
Розгорнути
Народився Марко Черемшина (Семанюк Іван Юрійович)
(1874, с.Кобаки, Івано-Франківська область – 1927), український письменник і громадський діяч, адвокат, доктор права. Автор збірок «Карби», «Верховина» та ін.
 
«Етнографічних матеріалів я не збирав, бо сам був тим матеріалом, пересякнувши наскрізь народними піснями та казками із самого малку. Я виріс серед співанок, та казок, та сопілок, вдихав їх в себе і віддихав ними». (Марко Черемшина)
Розгорнути