chrome firefox opera safari iexplorer

Євро влетіло кожному українцю у 500 гривень

01 березня 2012 о 10:27

До Євро-2012 залишилося 100 днів. Проведення континентального чемпіонату з футболу коштувало бюджетові держави 20 мільярдів гривень, ідеться в сюжеті ТСН. 

На одну тільки рекламу турніру пішло майже півтора мільйони. Українська влада запевняє: гроші витрачені за призначенням і країна підготувалася добре. Зокрема, збудовано стадіони, аеропорти, відремонтовано дороги.

Із оптимізмом офіційного керівництва прості українці не погоджуються. Ремонтники скаржаться на величезну кількість роботи, яку нереально буде закінчити вчасно. Волонтери Євро-2012 навіть не дороги вважають головною проблемою. Кажуть, справжніх бід дві – ціни на житло та катастрофічне невміння українців розмовляти англійською. Оселитись у центрі української столиці коштуватиме в середньому 10 000 гривень за добу. Знайти житло трохи далі, але біля метро, стане у 5 000 грн. Дешевше – лише на околиці та в гірших умовах.

Змінювати цінову політику власники готелів поки що не поспішають. Але чи багато гостей Євро-2012 захочуть сплачувати за ніч у Києві вчетверо більше, ніж вартує переліт із Англії до України – питання більше риторичне.

Заступник голови Національного агентства Євро-2012 Валерій Жалдак вважає, що за час до старту турніру виправити наявні помилки цілком до снаги. «Сто днів – це ще багато. Багато всього можна зробити», — запевняє він.

Розділи: Суспільство

30 квітня

Інші дати
Народився Василь Шевчук
(1932, с. Бараші Житомирської обл. - 1999) - український письменник, автор поетичних збірок, повістей, історичних романів,  дилогії про Тараса Шевченка  "Син волі", переспіву "Слова про Ігорів похід".
Розгорнути
Народився Олександр Федоровський
(1885, м.Лебедин, Сумська область - 1939) - український геолог, палеонтолог. Автор розвідок та статей з геології та археології Харківщини.
Розгорнути
Народилася Олександра Єфименко
(1848, Росія – 1917) - український історик, етнограф. Перша жінка – доктор історії в Російській імперії. Автор праці «Історія українського народу».
Два кольори мої два кольори Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої два кольори: Червоне то любов, а чорне то журба. (Дмитро Павличко).
Розгорнути