chrome firefox opera safari iexplorer

У Луцьку затвердили логотип міста

09 березня 2012 о 11:12

Рішенням Луцької міської ради був затверджений логотип міста у вигляді ключа із написом «Луцьк — приємне відкриття».

Про це повідомляє Управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міськради.

За інформацією Управління, конкурс на розробку промоційного логотипу міста Луцька було оголошено у жовтні 2011 року. Роботи для участі у конкурсі надсилали дизайнери, художники та інші зацікавлені особи з різних міст України, зокрема і з-за кордону (м. Санкт-Петербург).

Загалом у конкурсі протягом чотирьох місяців взяло участь 54 учасники, які подали 78 конкурсних робіт.

Конкурс проходив відкрито та із залученням громадськості. Варіанти логотипів розміщувалися на спеціально створеній сторінці Луцької міської ради у соціальній мережі Facebook, де кожен користувач міг не лише проголосувати за логотипи, але і залишити власний коментар. Коментарі також надсилали на електронну адресу відділу розвитку туризму Луцької міської ради.

Варіанти логотипів розглядалися архітектурно-містобудівною радою, Громадською радою при міському голові. Було проведене й громадське слухання. Усі висловлені думки, зауваження, пропозиції фіксувалися та передавалися на розгляд журі конкурсу. На підсумковому засіданні журі визначилося з двома логотипами-фіналістами (логотип у вигляді серця та логотип у вигляді ключа).

Обидві роботи були дійсно креативні, професійні та оригінальні. Депутати Луцької міської ради майже одноголосно обрали варіант у вигляді ключа на промоційний логотип міста Луцька. Таким чином Луцьк отримав свій логотип, який в подальшому буде активно використовуватись для промоції міста.

 

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути