chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові відкриють перший в Україні безкоштовний каяк-парк

18 квітня 2012 о 17:43

21-23 квітня у Львові проходитиме V Фестиваль активного туризму і дозвілля «Манівці: motion promotion». Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Цьогоріч Фестиваль включатиме 10 етапів. Туристичні етапи та змагання будуть безкоштовними для всіх.

Фестиваль пройде на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбудеться V Фестиваль активного туризму і дозвілля «Манівці: motion promotion».

Як розповідають організатори, у рамках Фестивалю відбудуться:

  • змагання серед команд підприємств, молодіжних організацій та шкіл м. Львова і області;
  • особисті змагання на етапах Фестивалю;
  • показові виступи і майстер-класи з паркуру;
  • відкриття першого в Україні безкоштовного каяк-парку.

Цьогоріч буде виставлено 10 етапів: водна траса для каяків і катамаранів, велосипедна траса, надувний скеледром, шнурова траса, перегони радіокерованих машинок, лазертаг, білбол, слеклайн, пейнтбол та картинг. Правила проведення змагань та етапи максимально спрощені і доступні для усіх учасників без спеціальної підготовки.

Організатори запрошують взяти участь у заході усіх, кому небайдужий здоровий спосіб життя і активний відпочинок. Головою оргкомітету Фестивалю є президент ЛМГО «ТСК «Манівці» Тарас Білошицький.

Програма фестивалю

21 квітня, субота

10:00 – технічна заявка команд-учасниць змагань серед підприємств, ВЗО та громадських організацій м. Львова;

11:00 – відкриття Фестивалю;

11:30–19:00 – командні ігрові змагання;

15:00 – показові виступи і майстер-класи з паркуру;

19:00 – підведення підсумків змагань, нагородження переможців.

22 квітня, неділя

12:00 – технічна заявка команд на участь у відкритій першості з видів туризму серед аматорів та професіоналів (слеклайн, велотріал, картинг, скелелазіння, паркур, каякінг);

13:00 – початок змагань;

19:00 – підведення підсумків змагань, нагородження переможців.

23 квітня, понеділок

12:00 – технічна заявка команд школярів області (1998–2000 р. н.);

13:00 – початок змагань;

18:00 – закриття Фестивалю.

11 серпня

Інші дати
11 серпня відзначають:
  • День будівельника.
  • День працівників ветеринарної медицини.
Розгорнути
Народився Валентин Бакуль
(1908, с. Чернишівка, нині с. Слобідка Вінницька область – 1978) – український вчений-матеріалознавець, організатор науки і виробництва. Розробки Інституту надтвердих матеріалів, яким керував Бакуль до 1977, лягли в основу створення кількох алмазних заводів, у тому числі в Україні — Полтавського, Львівського, Бориславського. Інститут надтвердих матеріалів НАН України носить його ім’я.
«Мало нас, та се - дарма, Міцна віра рушить скали. Тим загибелі нема, Кому світять ідеали!» (Павло Грабовський)
Розгорнути
Народився Віктор Положій
(1949, с. Старозінів, Сумська область – 2004)український письменник-фантаст. Автор збірки оповідань «Щось негаразд…», «Сонячний вітер», роману «Попіл на рани», повісті «Жив-був Іван» та інших.
Розгорнути