chrome firefox opera safari iexplorer

Померла відома українська співачка

07 травня 2012 о 11:04
Померла відома одеська співачка Тетяна Боєва, яка входила до десятки найкращих джазових вокалісток світу.

Як повідомили друзі артистки, яких цитуєУНІАН, Боєва померла у віці 60 років в одній з клінік Одеси в результаті важкої і тривалої хвороби.

За словами друзів, не дивлячись на вкрай тяжкий стан, Боєва до останнього дня сподівалася виздоровіти, як сама говорила – «видертися» і продовжити виступи.

Нагадаємо, в березні цього року за дорученням прем'єр-міністра України Миколи Азарова лікування Боєвої було узяте під особистий контроль міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової.

Боєва пройшла курс лікування в онковідділенні однієї з київський клінік.

Боєва — одна з десяти кращих джазових вокалісток світу, володарка премії Пола Маккартні за краще виконання Yesterday.

На початку 70-х років була солістом оркестру Олега Лундстрема, солістом Московського мюзик-холу. Потім довгі роки жила і працювала в Одесі.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути