chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль поезії «Київські лаври» пройде й у Харкові. Програма

11 травня 2012 о 11:05

18-20 травня в Харкові відбудеться «філія» міжнародного поетичного фестивалю «Київські лаври». Поети і музиканти з Києва, Харкова, Москви та Варшави виступлять у «Єрмілов-центрі» (новий виставково-фестивальний майданчик на площі Свободи, в головному корпусі Університету Каразіна), Літературному музеї та Спілці письменників.

У п’ятницю о третій годині відбудеться екскурсія в Літературному музеї. О 18-00 у «Єрмілов-центрі» – вечір «футуристичної поезії» під назвою «БІ БО БУ». У ньому візьмуть участь поети: Олександр Ірванець, Богдан-Олег Горобчук, Любов Якимчук, Олег Коцарев, Ростислав Мельників, Сергій Жадан, Ілля Ріссенберг (Україна), Марцін Сендецький (Польща), Андрій Родіонов, Даніл Файзов, Юрій Цвєтков, Ніколай Звягінцев, Міхаіл Айзенберг (Росія). А гурт «SVITER» та Іван Світличний представлять «Футуристичну реконструкцію».

19 травня о 17 годині поети виступлять у рамках Ночі музеїв у Літературному музеї. О 18-15 там само, але вже на подвір’ї рок-концерт за участі груп deliKate, Raskardaš Orkestar, а також Сергія Жадана та гурту «Собаки в космосі». О 21-30 також у Літмузеї покажуть кіно в музичному супроводі Агати Вільчик, Івана Світличного і «SVITER». А в 19-30 у «Єрмілов-центрі» — вечір відопоезії за участі епатажного російського поета Андрія Родіонова та Катерини Троєпольської.

А в неділю о 17-00 у Спілці письменників Ніколай Звягінцев, Міхаіл Айзенберг, Даніл Файзов та Юрій Цвєтков розкажуть про кращі російські книги 2011 року.

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...