chrome firefox opera safari iexplorer

Все більше українців їдуть до Шенгену

23 травня 2012 о 10:28

У 2011 році українці оформили на 182 тисяч більше шенгенських віз у порівнянні з 2010 роком, і їх загальна кількість склала 1,1 млн, повідомляє Міністерство закордонних справ України.

«У порівнянні з 2010 роком загальна кількість виданих шенгенських віз збільшилася на 182 тис. в 2011 році і досягла 1,1 млн віз», — повідомив прес-секретар МЗС Олександр Дикусаров.

За його словами, українська сторона констатувала певний прогрес в імплементації цього документа, про що свідчить оприлюднена статистика.

Варто зазначити, що в 2011 році кількість відмов зменшилася з 4% в 2010 році, до 3,3% в 2011 році.

Крім того, зросла частка багаторазових віз і досягла 35,5% (у 2010 — 27,3%), а кожна третя шенгенська віза в 2011 році була безкоштовною. Однак, за словами МЗС, все ще є деякі випадки невмотивованих відмов у оформленні віз.

«Єврокомісія запевнила українську сторону в належному вивченні та інформування по суті зауважень української сторони найближчим часом», — зазначив прес-секретар.

Нагадаємо, як повідомлялося 15 травня, в МЗС сподіваються, що договір про спрощення в оформленні віз між Україною та країнами Євросоюзу буде підписано найближчим часом.

Раніше, 28 квітня, МЗС звинуватило європейські візові центри в Україні у незаконному завищенні цін.

Розділи: Суспільство

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі