chrome firefox opera safari iexplorer

Львів’янку визнали найкращим візажистом Європи

24 травня 2012 о 14:10

Візажист-гример Ірина Черниш, яка працює на телеканалі ZIK, перемогла на Чемпіонаті Європи з подіумного макіяжу. Дівчина брала участь у престижному міжнародному конкурсі у Санкт-Петербурзі.

Конкурентами львів’янки були учасниці з європейських країн, однак, саме роботу українки міжнародне журі оцінило найвищим балом.

Як розповідає Ірина, судді на конкурсі оцінювали все: починаючи від техніки та чистоти виконання макіяжу, до епатажного одягу, який, до речі, демонструвала теж львів’янка – модель Юлія Бенцак.

«Впродовж 45 хвилин, які виділялися на конкурс, я повинна була створити подіумний макіяж. Він був технічно складним, з поєднанням різноманітних кольорів, які підкреслювали колір плаття. Думаю, макіяж зацікавив суддів тим, що у нього була незвичайна форма і нагадувала очі та форму стрикози. Окрім цього, макіяж був оздоблений діамантовим камінням Сваровські», — розповідає Ірина Черниш.

Готувалася до конкурсу Ірина півроку, адже її модель оцінювали і за зачіску, плаття, взуття та біжутерію. Відтак, над створенням образу української «стрикози» працювала команда з шести людей. Це дизайнери – Антоніна Василик та Христина Малець, суддя-перукар міжнародного класу Інна Пікуш, а також тренер української збірної з візажу – Таїсія Васильєва.

На Чемпіонаті Європи Ірині Черниш присвоїли звання майстра з візажу міжнародного рівня. А вже 7 жовтня цього року Ірина зі своєю командою представлятиме Україну у Мілані на Чемпіонаті світу з візажу, перукарського мистецтва та нігтьового дизайну.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути