chrome firefox opera safari iexplorer

20 червня у фан-зоні Євро-2012 – день генерального прибирання

18 червня 2012 о 11:22

20 червня у київській фан-зоні Євро-2012 – день генерального прибирання.

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, клінінгові та комунальні служби прибиратимуть майданчики під торговельними наметами та іншими конструкціями, встановленими у периметрі фан-зони, вимиватимуть санвузли і тротуари.

У зв’язку з цим фан-зона відкриється для відвідувачів о 16.00.

20 червня – перший нематчевий день євротурніру.

24 червня у Києві відбудеться матч чвертьфіналу Євро-2012, а 1 липня – фінал.

Організатори офіційної фан-зони очікують рекордну кількість відвідувачів у цей період – до 200 тисяч. Саме тому було прийняте рішення підготуватись до великого напливу відвідувачів та завчасно підготувати територію до гідного прийому вболівальників.

Крім того, з 20 червня у фан-зоні розпочинається серія зіркових концертів. О 19.00 цього дня там виступатиме відома джазова співачка Ніно Катамадзе та популярний грузинський гурт Mgzavrebi. Вартість квитків у концертну зону (перед сценою) – 150 грн.

26 червня на головній сцені фан-зони виступатиме Taboo з гурту Black Eyed Peace, а 30 червня – Елтон Джон.

Розділи: Довкілля

22 березня

Інші дати
Народився Микола Лисенко
(1842, с. Гриньки, Полтавська область - 1912), композитор, основоположник української класичної музики, піаніст, педагог, хоровий диригент, громадський діяч.
Розгорнути
Народився Іван Ле (Іван Леонтійович Мойся)
(1895, с.Мойсинці Черкаська область – 1978) - український письменник. Автор творів «Роман міжгір»я», «Наливайко», «Хмельницький», «Юхим Кудря»
Розгорнути

Новини Дивитися всі