chrome firefox opera safari iexplorer

Приватизації Укрзалізниці не буде – гендиректор

18 липня 2012 о 13:16

«Укрзалізниця» планує завершити реформування за сім років, ніякої приватизації не буде.

Про це заявив на брифінгу в середу гендиректор «Укрзалізниці» Володимир Козак, повідомляє агентство «ЛІГАБізнесІнформ».

«Сьогодні реформа відбувається відповідно до графіка. Підготовлена постанова Кабінету міністрів про формування статутного фонду. Ми отримали зауваження від усіх міністерств і відомств. Сьогодні ми над ними працюємо, і найближчим часом постанова буде розіслана по міністерствах і відомствах для погодження та винесення на засідання Кабінету міністрів», — зазначив він.

Козак також підкреслив, що реформування «Укрзалізниці» не має нічого спільного з її приватизацією.

Гендиректор звернув увагу на те, що на «Укрзалізниці» працює чотирьохсоттисячний колектив, який разом із профспілками і роботодавцями відстежує кожен крок щодо реформування.

«Якщо уважно прочитати закон, то там чітко і ясно все написано, що інфраструктура навіть не передається до статутного фонду цього новоствореного акціонерного товариства, а тільки на правах відання, і 100% акцій цього товариства будуть зосереджені в руках держави... Тому ні про яку приватизацію не ідеться», — пояснив він.

Козак також зазначив, що практично всі сусіди України, як зі східного, так і з західного боку, вже реформували свої залізничні адміністрації.

Він підкреслив, що, спираючись на досвід сусідів, «ми ставимо собі завдання реформування закінчити за сім років».

Розділи: Суспільство

12 грудня

Інші дати
Народився Андрій Мельник
(1890, с.Воля Якубова, Львівська область – 1964) – військовий і політичний діяч, полковник армії УНР, голова Проводу ОУН.
Розгорнути
Народився Леонід Биков
(1928, с.Знаменське, Донецька область - 1979) — український актор, режисер і сценарист.
«Как же вы не заметили? Мы же сегодня над моей Украиной дрались... А воздух? Другой. А небо? Голубее. А земля – зеленее». (з кінофільму «В бой идут одни старики»)
Розгорнути

Новини Дивитися всі