chrome firefox opera safari iexplorer

У кожного киянина з'явиться власний кущ троянд

27 серпня 2012 о 12:40

Київська влада планує протягом року висадити у столиці по троянді на кожного киянина. Голова КМДА Олександр Попов закликав городян приєднатися до цієї ініціативи.

Як повідомили Корреспондент.net у столичній мерії, перші сім кущів Попов особисто висадив на Співочому полі.

«Ми в цьому році висадили майже сім мільйонів квітів, і це дуже позитивно сприйняли кияни, тому ми вирішили не зупинятися на досягнутому, і створити ще одну гарну традицію. Хочемо, щоб у кожного киянина був власний кущ троянд. Почнемо цієї осені, продовжимо навесні , щоб наше місто було ще красивішим. Я запрошую всіх киян приєднатися. У нас є органи самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, велику роботу буде виконувати наш зеленбуд і всі, хто захоче приєднатися до цієї акції», — заявив Попов.

Зараз у Печерському ландшафтному парку триває 57-ма традиційна виставка квітів. Всього тут близько 300 тисяч квітів, оформлених в об'ємні композиції на тему казок.

14 травня

Інші дати
Ярослава Стецько
1920 –  українська політична діячка, журналістка. Співорганізатор Червоного Хреста УПА, жіночої мережі і юнацтва ОУН.
 
Розгорнути
Народився Василь Стефаник
(1871, с. Русів, Івано-Франківська область - 1936) - українського письменника, майстра експресіоністичної новели. Автор збірок новел «Камінний хрест», «Синя книжчека», «Дорога».
«Я свою душу пустив у душу народу, і там почорнів з розпуки…» (Василь Стефаник)
Розгорнути
Народився Олександр Фомін
(1869, Росія - 1935) – ботанік. З 1914 року працював в Україні. Праці присвячені питанням морфології, систематики флори Кавказу, Криму, Сибіру, Дал. Сходу й України. Після смерті Фоміна, Київський ботанічний сад був названий на його честь.
Розгорнути

Новини Дивитися всі