chrome firefox opera safari iexplorer

З 1 жовтня планують запустити експеримент із «карткою киянина»

08 серпня 2011 о 15:09

КМДА має намір провести експеримент щодо введення «картки киянина» з 1 жовтня поточного року. Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

За його словами КМДА має намір провести інвестиційний конкурс із виготовлення та впровадження такої картки. Він зазначив, що на відміну від банківських карток, «картку киянина», буде оснащено не тільки контактним, але і безконтактним чіпом для проходження на комунальний транспорт.

Р.Крамаренко повідомив, що учасники конкурсу мають запропонувати таку систему, яка дозволить ввести картку з 1 жовтня для обмеженої кількості пільговиків.

У разі успішної реалізації проекту, він буде введений у повному обсязі для всіх пільговиків столиці з 1 січня 2012 року.

«Картка киянина» буде передбачати надання пільг щодо проїзду у транспорті, сплати комунальних і медичних послуг, у тому числі придбання ліків, а також знижки при купівлі продуктів. Для того, щоб ця картка могла використовуватися для проїзду у транспорті, у ній буде вмонтовано безконтактний чіп для зчитування інформації з картки. Метрополітен і наземні види громадського комунального транспорту буде обладнано відповідними зчитувальними пристроями», — сказав він.

За словами Р.Крамаренка, КП «Київпастранс» вже провів конкурс на придбання таких зчитувальних пристроїв, і їх почнуть встановлювати в автобусах, тролейбусах і трамваях із 4 кварталу поточного року.

За його прогнозом, із введенням «картки киянина», обсяг пільг на безкоштовний проїзд транспорту повинен скоротитися удвічі.

Нагадаємо, згідно з соціальним проектом «Картка киянина», приїжджі будуть платити більше, ніж корінні жителі.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути