chrome firefox opera safari iexplorer

Українці зможуть подавати документи до суду через інтернет

13 вересня 2012 о 13:02

Прес-служба Державної судової адміністрації опублікувала інформацію, що із середини жовтня українці зможуть подавати документи до суду через інтернет.

«З 15 жовтня 2012 року в Україні вводиться пілотний проект з обміну електронними документами між судом і учасниками судового процесу», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, проект стартує 15 жовтня у Святошинському районному суді Києва та апеляційному суді Дніпропетровської області.

«З 26 листопада 2012 року реалізація зазначеного пілотного проекту починається в господарському суді Вінницької області, Севастопольському апеляційному господарському суді, Харківському окружному адміністративному суді, Харківському адміністративному апеляційному суді», — повідомляє прес-служба відомства.

Для його реалізації підготовлено та затверджено тимчасовий регламент обміну електронними документами між судом і учасниками судового процесу. Пілотний проект розроблено на виконання рішення Ради суддів України від 29 лютого 2008 року № 38 про створення Єдиної судової інформаційної системи.

Для реалізації проекту розроблено тимчасовий регламент, який визначає порядок подання до суду документів в електронному вигляді, зокрема передачу процесуальних документів в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді відповідно до законодавства.

Як повідомлялося, число платників ПДВ, які звітують по інтернету, досягло 96%.

Тим часом у податковій очікують, що кількість інтернет-звітуючих, в тому числі і платників податку на прибуток,  зростатиме. Як повідомлялося, в ДПС безкоштовно видають платникам ключі електронного цифрового підпису.

Нагадаємо, раніше уряд оголосив про переведення реєстру пацієнтів в електронний формат.

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі