chrome firefox opera safari iexplorer

Відразу п'ять українських артистів змагатимуться за музичну премію МTV

19 вересня 2012 о 14:49

П'ять українських виконавців поїдуть до Німеччини, на одну з найпрестижніших світових музичних премій — MTV Music Awards, повідомляє «Сніданок з 1+1».

Боротися за звання найкращого українського артиста будуть: Dio.Filmy, співачка Alloise, гурт Champagne Morning, англомовні The Hardkis та Іван Дорн.

Хто стане переможцем, залежить від слухачів, які візьмуть участь у голосуванні. Голосування вже відкрито на сайті ua.mtvema.com. і триватиме воно до 9 листопада.

Переможець у цій номінації буде змагатися з переможцями регіональних премій інших країн Європи за премію «Найкращий виконавець світу» (Worldwide Act).

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

10 червня

Інші дати
Народився Микита Шумило
(1903, с. Михайлівка Черкаської обл. - 1982) - український письменник, літературознавець, перекладач, журналіст. Автор збірок оповідань і нарисів, двох книжок для дітей, літературно-критичних нарисів "Олесь Гончар" і "Силуети".
Розгорнути
Народився Леонід Усачов
(1899, с. Червоне Кіровоградської обл. - 1965) - український композитор і диригент.
Розгорнути
Народився Богумил Воячек
(1857, Чехія – 1934) – український контрабасист, диригент, композитор, педагог чеського походження. В 1883 – 1915 рр. - соліст-констрабасист Оперного театру в Києві.
Розгорнути
1917 – проголошення Центральною Радою І Універсалу
«До українського народу в Україні і поза України сущому», яким проголошувалася автономія України. Універсал став основою для розмежування законодавчих і виконавчих функцій органів влади.  
«Народе український! В твоїх руках доля твоя. В сей трудний час всесвітнього безладдя й роспаду докажи своєю одностайністю і державним розумом, що ти, народ, народ хліборобів, можеш гордо і достойно стати поруч з кожним організованим, державним народом, як рівний з рівним.» (І Універсал)
Розгорнути