chrome firefox opera safari iexplorer

Журналіст відсудив у СТБ посаду і 290 тисяч

27 вересня 2012 о 09:10

Журналіст Осман Пашаєв через суд домігся відновлення на посаді спеціального кореспондента «Вікна-новин» телеканалу СТБ.

Про це у блозі на «Українській правді» пише Юрій Свірко.

Як відомо, Пашаєву запропонували перейти зі спецкора на посаду диспетчера, розшифровувальника відеокасет або спеціаліста з документообігу «у зв'язку з ліквідацією департаменту інформаційно-аналітичного мовлення».

Журналіст зазначив, що глава правління «ММЦ СТБ» Володимир Бородянський «в очі» йому сказав: «Або погоджуйся звільнятися за власним бажанням, або будеш звільнений, бо ліквідують департамент».

«Тільки що апеляційний суд Києва задовольнив мою скаргу і відновив Пашаєва на роботі в СТБ. З телеканалу стягнуто 284 тисяч 891 гривну 80 копійок, плюс 5 тисяч гривень моральної шкоди. Рішення набуло чинності негайно», — зазначає Свірко.

Як відомо, Пашаєв є керівником київського відділення профспілки «Медіа-фронт», а також членом координаційної ради «Стоп цензурі».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути