chrome firefox opera safari iexplorer

Киянам покажуть фільми про загадкову половину людства

12 жовтня 2012 о 14:16

18 жовтня о 20.00 у київському кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться показ короткометражних фільмів про загадкову половину людства. Проект мистецької формації Wiz-Art носить назву «Хлопці не плачуть».

«Мужні та боягузи, ніжні та незворушні, веселі та серйозні, самовпевнені і несміливі, романтики і скептики — чоловіки бувають різними, але вони не перестають дивувати.

Режисери шести фільмів з Ісландії, Іспанії, США, Швейцарії та Німеччини запровадять нас у світ чоловіків і їхніх секретів», — обіцяють організатори.

З повною програмою можна ознайомитись тут.
Фільми демонструються з українськими та англійськими субтитрами.
Тривалість — 87 хв.
Вхід — 20 UAH
Довідки — 098 97 66 941
Тізер

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі