chrome firefox opera safari iexplorer

У київському зоопарку замерзають тварини

19 жовтня 2012 о 11:09

В Київському зоопарку проблеми з опаленням. Про це УНН повідомив співрозмовник, який працює в столичному звіринці.

Як зазначив співрозмовник агентства, поетапне підключення тепла у зимових приміщеннях зоопарку, розпочалось з понеділка, але оскільки звіринець має автономну котельню, то тепло почали подавати з перебоями через що деякі тварини мерзнуть, навіть, за плюсової температури, яка є насьогодні.

Нагадаємо, з 9 жовтня Київський зоопарк перейшов на осінній режим відвідування тварин.

Як повідомляв УНН15 жовтня у зв’язку зі зниженням зовнішньої температури у Київському зоопарку розпочався опалювальний сезон.

Нагадаємо, наразі обов’язки генерального директора столичного зоопарку виконує Михайло Іванов. Як повідомляла прес-служба КМДА, генерального директора Київського зоологічного парку загальнодержавного значення обиратимуть на конкурсній основі.

Кандидат обов’язково повинен надати програму розвитку столичного зоопарку на п’ять років. А серед основних вимог до кандидата – повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років, досвід роботи в зоопарках не менше 2 років, а також вільне користування ПК та володіння українською мовою. Конкурс триватиме впродовж місяця.

Нагадаємо, Олексій Толстоухов звільнився із займаної посади за власним бажанням 21 вересня. На посаду генерального директора Київського зоопарку його було призначено 15 жовтня 2010 року.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути