chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні розпочався Тиждень профілактики діабету

12 листопада 2012 о 16:45

Всеукраїнський тиждень профілактики діабету проходитиме в Україні з 12 по 18 листопада.

Про це УКРІНФОРМу повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

«З нагоди відзначення 14 листопада Всесвітнього Дня діабету та зважаючи на особливу актуальність цієї теми для України, Міністерство охорони здоров'я у співпраці із Громадською радою при МОЗ України ініціює проведення з 12 по 18 листопада Всеукраїнського тижня профілактики діабету», — йдеться у повідомленні.

У рамках тижня передбачається проведення низки інформаційно-просвітницьких та діагностичних заходів в усіх регіонах України. З їхнім розкладом, а також адресами поліклінік можна ознайомитися на сайті МОЗ.

Окрім того, там оприлюднено пам'ятку «Що треба знати про діабет».

25 травня

Інші дати
Народився Адальберт Ерделі
(1891, с.Загаття, Закарпатська область – 1955) – українського живописця, одного з основоположників закарпатської школи образотворчого мистецтва.
Розгорнути
Народився Олександр Корнійчук
(1905, м.Христинівка, Черкаська область – 1972) - письменник, громадський діяч, драматург, публіцист. Автор п'єс «Загибель ескадри», «Платон Кречет», «Над Дніпром», «Пам'ять серця».
Розгорнути

Новини Дивитися всі