chrome firefox opera safari iexplorer

За тиждень в Україні зареєстрували 57 випадків підозри захворювання на кір

09 листопада 2012 о 14:24

а оперативними та статистичними даними з початку поточного року на адміністративних територіях країни зареєстровано 12281 випадок захворювання на кір.

Про це УНН повідомили у прес-службі Державної санітарно-епідеміологічної служби.

За попередній тиждень з 31.10.12 по 06.11.12 зареєстровано 57 випадків підозри захворювання на кір, найбільша їх кількість у західних регіонах, а саме:

  • Львівська область – 12;
  • Тернопільська область – 6;
  • Волинська область – 5,
  • у м. Києві за останній тиждень зареєстровано 11 випадків підозри захворювання на кір.

Питання перебуває на контролі Держсанепідслужби України.

Нагадаємо, за даними СЕС 18 тисяч українців мають перехворіти на кір цьогоріч.

Як повідомляв УНН, збільшення кількості хворих на кір пов’язано з відсутністю імунного прошарку населення.

«Збудником кору є керована інфекція, тобто вона контролюється через проведення вакцинації. Від кору вакцинують у рік та в шість років, потім ревакцинують у 12-16 років, після чого імунітет зберігається ще 12-15 років. Дуже часто, я би навіть сказав – у групі ризику, перебувають люди 28-30 років, адже саме у них активність імунітету вже надзвичайно знизилася. Захворювання на кір пов’язане не стільки з послабленням імунітету, скільки з відсутністю імунізації. Відмова від щеплень – проблема світового масштабу», – зазначив головний імунолог Києва О.Назар.

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути