chrome firefox opera safari iexplorer

У Харкові школярі позмагаються у швидкісній збірці кубика Рубіка

05 грудня 2012 о 09:05

8 та 9 грудня в Харкові під егідою WCA (Міжнародна асоціація кубика) відбудеться Міжнародний чемпіонат зі швидкісної збірки кубика Рубіка.

Кожен бажаючий може взяти участь у чемпіонаті з цього незвичного виду спорту та продемонструвати свої вміння та навички з складанні кубика Рубіка широкому загалу.

Освітній портал «Щоденник.ua» виступив партнером чемпіонату та запрошує всіх школярів взяти в заході активну участь.

Мета чемпіонату: заохотити дітей та дорослих до високоінтелектуального способу життя, підтримати і стимулювати творчі та інтелектуальні здібності молоді.

Позмагатися до Харкова приїдуть понад сто учасників з України, Росії, Білорусії та інших країн.

В день відкриття Чемпіонату віртуози будуть складати кубик Рубіка ногами, однією рукою і навіть із заплющеними очима. Переможцем стане учасник з найкращим результатом розв’язання головоломки.

Замір швидкості збирання кубиків буде проводитися за допомогою спеціальних сенсорних секундомірів, що фіксують відлік часу від одночасного дотику рук.

Підтримати учасників Чемпіонату завітають Тацій В.Я (академік НАН України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, завідувач кафедри кримінального права №1, Герой України), Ляпко Н.Г. (винахідник, кандидат медичних наук України, чинний академік Російської Академії Мануологіі), Барабаш Ю.Г. (член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри конституційного права) та інші представники наукової еліти.

Фінал змагання та нагородження переможців відбудеться 9 грудня.

Взяти участь у змаганні може кожен бажаючий. Чемпіонат відбудеться у великому актовому залі Національного університету «Юридична Академія України імені Ярослава Мудрого», який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська,77

Розклад чемпіонату: 8 грудня – з 9.00 до 17.00; 9 грудня – з 16.00 до 18.00.

Прес-служба «Щоденник.ua»

Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути