chrome firefox opera safari iexplorer

З футбольної карти України зникне столичний «Арсенал»

21 грудня 2012 о 11:00

За відомостями газети Команда, проект під назвою Арсенал (Київ) більше не цікавий спонсорам клубу.

У сьогоднішньому номері Команди з'явилася тривожна замітка. Про це в кулуарах говорилося давно і ось тепер про це заговорили відкрито — київському Арсеналу значно урізується фінансування.

Що ж стосується подальшого розвитку ситуації з Арсеналом, то, на думку журналістів газети, в зимове міжсезоння не виключений масовий вихід з команди провідних виконавців.

Оптимістичний варіант для канонірів може бути таким: на посаді головного тренера Кучука замінює його асистент Юрій Бакалов, який намагається зліпити більш-менш боєздатний колектив з числа гравців, що залишилися. Його головним завданням у весняній частині чемпіонату буде збереження прописки в Прем'єр-лізі (бочковий запас після 18-ти турів дозволить безболісно перенести деякі втрати).

Чому Бакалов? Тому що саме Юрій Михайлович у грудні не йшов у відпустку, часто бував на нарадах з керівництвом клубу і підтверджував свій приїзд на базу 8 січня, а футболістів — 10-го числа. Він має досвід самостійної роботи головним тренером, трудиться в київській команді тривалий період і добре знає можливості не тільки гравців основи, але і молодіжного складу.

Що стосується песимістичного варіанту розвитку подій, то він може бути дуже простий: команда зніметься зі змагань, а ФК Арсенал припинить своє існування. У такому випадку головним болем нинішніх керівників клубу буде лише розпродаж футболістів, оскільки, як відомо, ні стадіону, ні бази у канонірів немає.

Крім того, у разі банкрутства Арсеналу і навіть якщо столичний клуб таки залишиться на плаву, йому доведеться в терміновому порядку розбиратися з міжнародними боргами. На початку грудня Слідча палата інстанції UEFA з фінансового контролю клубів передала на розгляд Арбітражній палаті справу ФК Арсенал (Київ) у зв'язку з тим, що його боргові зобов'язання з 30 червня по 30 вересня 2012 року не тільки не були погашені, але навіть зросли.

Терміни винесення рішень про санкції і дати засідань Арбітражної палати поки ще не визначені, однак зрозуміло, що на початку нового року УЄФА постарається розібратися з порушниками фінансової дисципліни.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути