chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві зростає рівень захворюваності на грип

05 лютого 2013 о 13:20

Головне управління державної санітарно-епідеміологічної служби в місті Києві інформує: за п’ятий календарний тиждень поточного року (28 січня – 3 лютого 2013 р.) зареєстровано 19 770 хворих на грип та ГРВІ, інтенсивний показник на 10 тисяч населення склав 70,3, що нижче епідемічного порогу в 1,7 раза (епідпоріг на 5-му тижні – 121).

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Фахівці зазначають, що в порівнянні з попереднім тижнем року спостерігається зростання захворюваності на 9,3%.

Загалом з початку 2013 року, станом на 4 лютого, у вірусологічній лабораторії міста проведено 84 дослідження зразків матеріалів від хворих на грип та ГРВІ методом імунофлюоресцентної мікроскопії, виявлено 1 позитивний результат респіраторно-синцитиального вірусу.

У Департаменті охорони здоров’я наголошують – найкращим профілактичним засобом проти грипу визнано саме вакцинацію. Так, станом на 4 лютого проти грипу у столиці щеплено 15 572 осіб. Наразі проведення процедур щеплення проти грипу триває. Воно здійснюється у визначених 12 амбулаторно-поліклінічних закладах, незалежно від місця проживання.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути