chrome firefox opera safari iexplorer

На гнилих платформах міської електрички Києва можливі нові провали

03 квітня 2013 о 10:13

У Києві просто під ногами пасажирів провалилася залізнична платформа «Вишгородська», йдеться у сюжеті ТСН.

Інцидент стався у вівторок, 2 квітня, о 8:50 — у ранкову годину пік. На щастя, всі залишилися живі-здорові і навіть поїхали далі електричкою. Залізничники впоралися із форс-мажором та швидко залатали діру.

Але кажуть, що майже все господарство гниле, тож варто чекати нових пригод.

Половина київських платформ, якими не користувалися туристи футбольного євро, виглядають страхітливо. Під ногами у киян всього 5 см асфальту, а далі все прогнило. Наступний обвал може статися будь-де.

Втім, на станцію Вишгородську залізничники вже привезли плиту, щоб усе тут поміняти.

По суті, у Києві є лише кілька сучасних станцій електрички, наприклад, Сирець. На більшості ж лежить ще старий асфальт, що під ним – ніхто не знає. Залізничники кажуть, що місто винне їм 54 млн грн за експлуатацію. Тому платформи й валяться.

«Досить складна зима була. Звичайно, бетон за стільки років має якийсь знос. Все кільце, по якому ми два роки тому разом з Київпастрансом запустили міську електричку, фактично всі платформи потребують капітального ремонту», — повідомив керівник управління Південно-західної залізниці Анатолій Нановський.

Станцію Вишгородська не закривають, бо тут буде ще не одна вечірня та ранкова година пік. Помітних на око небезпечних місць тимчасово позбулися.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути