chrome firefox opera safari iexplorer

Сорочинський ярмарок цьогоріч відкриється 20 серпня

08 травня 2013 о 09:27

Національний Сорочинський ярмарок на Полтавщині цього року розпочнеться 20 серпня і триватиме до 25 серпня.

Про це журналістам повідомила керівник проекту «Сорочинський ярмарок» Світлана Свищева, передає УКРІНФОРМ.

«Сорочинський ярмарок триватиме 5 днів — з 20 по 25 серпня», — сказала Свищева.

За її словами, цього року організатори планують розвантажити центральну алею, для цього паралельно їй прокладуть дорогу. Сцену, луна-парк та дитячий майданчик облаштують на окремій території. Також на окремому майданчику збираються розмістити народних майстрів.

Минулого року на Полтавщині ярмаркували з 14 по 19 серпня.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, цьогоріч організатором Сорочинського ярмарку буде Полтавська ОДА. Постановою уряду організаторські функції Координаційного комітету передано обласній владі, яка визначить генерального розпорядника ярмарку та умови для участі в ньому.

Національний Сорочинський ярмарок традиційно проводиться в серпні у селі Великі Сорочинці (Миргородський район, Полтавська область).

За даними організаторів, щороку його відвідує більше мільйона гостей, 20-30 іноземних делегацій та сотні журналістів.

З 1999 року ярмарку присвоєно статус національного.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути