chrome firefox opera safari iexplorer

Більше половини українців вважають, що країна розвивається у неправильному напрямку

20 травня 2013 о 15:36

Майже дві третини жителів України вважають, що події в країні розвиваються в неправильному напрямку.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова наприкінці квітня.

Згідно з даними, такої думки дотримується 65,7% респондентів. Тільки кожен шостий (16,8%) упевнений в правильності розвитку ситуації в Україні. Вагалися з відповіддю 17,5% опитаних.

На думку громадян, найбільш гострі, першочергові проблеми, що стоять перед країною, — це низькі зарплати і пенсії (68,4%), проблеми розвитку економіки (61,6%), безробіття (58,6%), зростання цін (46, 2%), високий рівень корупції (36,4%), низька якість медичного обслуговування (32,7%).

Серед інших значущих проблем, що стоять перед країною, респонденти відзначали неефективність дій влади, її нездатність проводити реформи, поганий стан комунального господарства, доріг і в цілому інфраструктури, житлові проблеми, проблеми судової системи, свавілля співробітників правоохоронних органів.

Опитування проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 20 по 25 квітня. Опитано 2010 респондентів старше 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути