chrome firefox opera safari iexplorer

Встановлено штрафи за приховування іноземного громадянства

21 червня 2013 о 12:43

Верховна Рада України встановила штрафи за приховування факту отримання іноземного громадянства.

За закон про внесення змін до деяких законів у середу, 3 жовтня, проголосували 264 депутати.

Закон встановлює, що неподання або несвоєчасне подання заяви громадянином, який добровільно отримав іноземне громадянство (підданство), а також копії документів про громадянство тягне за собою стягнення штрафу від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені чиновниками органів державної влади або місцевого самоврядування, тягнуть за собою штраф у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Розділи: Суспільство

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Новини Дивитися всі