chrome firefox opera safari iexplorer

З липня запрацював онлайн-сервіс «Укрзалізниці» про запізнення потягів

05 липня 2013 о 18:56

«Укрзалізницею» розроблена та з липня 2013 року впроваджена у дослідну експлуатацію інформаційна система про запізнення поїздів, яка працює у режимі реального часу. Про це RegioNews повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

Згідно із повідомленням, інформацію про затримки поїздів пасажири мають змогу отримати на офіційному сайті «Укрзалізниці».
«Завдяки інформаційній системі пасажири можуть дізнатися про запізнення поїздів по найбільших залізничних станціях і обласних центрах, але уже найближчим часом перелік станції буде збільшено», — сказано у повідомленні.
У компанії зазначили, що у системі стануть доступними для пасажирів дані про розклад руху поїздів країн СНД та буде створено можливість спланувати поїздку по території країн СНД з однією пересадкою.
Як повідомлялося, за 6 місяців 2013 року року збитки «Укрзалізниці» від пасажирських перевезень становили близько 3,5 млрд гривень.

Джерело: RegioNews
Розділи: Суспільство

3 серпня

Інші дати
Олексій Борисяк
1872–український геолог і палеонтолог. Організатор і перший директор Палеонтологічного інституту AH СРСР. Вивчав геологічну будову Донецького басейну і Криму.
Розгорнути
Народився Омелян Огоновський
(1833, с. Григорів, Івано-Франківська область – 1894) - український учений-філолог, громадський діяч. Автор українського переладу «Слово о полку Ігоревім», 6-ти томного видання «Історія літератури руської».
Розгорнути
Народилася Марія Заньковецька (Адасовська)
(1854, с.Заньки, Чернігівська область - 1934) - українська актриса, громадська діячка. Працювала в найпопулярніших і найпрофесійніших українських трупах М.Кропивницького, М.Старицького, М.Садовського, П.Саксаганського, І.Карпенка-Карого.
«Це актриса з талантом великим, самостійним, оригінальним; натура, вся зіткана з найчутливіших нервів… Я прямо кажу, другої такої актриси я ніколи не бачив. Я порівняв би її з Сарою Бернар…». (Олексій Суворін про Марію Заньковецьку).
Розгорнути