chrome firefox opera safari iexplorer

Україна на 8 місці у ТОП -10 світових виробників сталі

22 липня 2013 о 16:30

Україна за результатами роботи металургійних підприємств у червні 2013 року наростила виробництво сталі на 7,8% порівняно з червнем минулого року, піднявшись з 10-ї на 8-у сходинку в рейтингу основних світових виробників цієї продукції (64 країни), підготовленому Всесвітньою асоціацією виробників сталі (Worldsteel).

Збільшення обсягів виплавки сталі в червні нинішнього року порівняно з червнем минулого року відзначається у більшості країн Топ-10, крім США, Росії, Південної Кореї та Німеччини. При цьому Туреччина опустилася з восьмої на дев'яту позицію, а Бразилія, своєю чергою, змінила дев'яту на 10-ту.

Таким чином, топ-10 країн-виробників сталі за підсумками минулого місяця виглядає так: Китай (64,660 млн тонн, +4,6%), Японія (9,281 млн тонн, +0,9%), США (7,221 млн тонн, — 0,2%), Індія (6,450 млн тонн, -0,9%), Росія (5,698 млн тонн, -0,8%), Південна Корея (5,458 млн тонн, -5,4%), Німеччина (3,684 млн тонн, -2,2%), Україна (3,060 млн тонн, зростання на 7,8%), Туреччина (2,957 млн тонн, зростання на 0,5%) і Бразилія (2,831 млн тонн, зростання на 2,7%) .

Загалом у червні поточного року 64 країни випустили 131,652 млн тонн сталі, що на 1,9% більше, ніж у червні минулого року.

Раніше повідомлялося, що Росія не продовжила Україні пільгову квоту на постачання труб без мит.

Розділи: Суспільство

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі