chrome firefox opera safari iexplorer

На музичний фестиваль у Закарпаття з’їхалися понад 100 виконавців з 8 країн

27 серпня 2013 о 14:34

Завтра у закарпатському Виноградові відбудеться гала-концерт ювілейного Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона 2013». 

У ньому візьмуть участь понад 100 конкурсантів з усіх регіонів України, а також з Польщі, Росії, Молдови, Румунії, Угорщини, Казахстану, Австрії. Про це власкору ІА ZIK повідомив директор фестивалю, член Національної Ліги українських композиторів, керівник арт-клубу «Прем’єра» Андрій Гріга.

Фестиваль проходить вже 15-й рік поспіль. «Ювілейний статус – це перша його особливість. Тому рівень проведення заходу має бути відповідним. Головою журі є народний артист України Ян Табачник. Співголова – наш знаний і шанований усіма земляками народний артист України Петро Матій», – каже Андрій Гріга.

За його словами, над оформленням сцени працюватимуть фахівці зі Львова і Тернополя. «LED-cітку, яка буде фоном для сцени, вони ще на фестивалях не встановлювали. Тому вперше вона буде саме на Закарпатті, у Виноградові на «Кришталевих гронах», – каже директор заходу.

Нагадаємо, 24-27 серпня на Закарпатті триває конкурсна програма Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона 2013».

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

11 грудня

Інші дати
Андрій Сапєгін
1883 – український ботанік, селекціонер. Один із організаторів Одеської селекційної станції і Одеського сільськогосподарського інституту, один з керівників Інституту генетики АН СРСР, директор Інституту ботаніки АН УРСР. Одержав кілька високопродуктивних сортів озимої пшениці.
Розгорнути
Народився Андрій Яковлів
(1872, м. Чигирин, Черкаська область – 1955) – український історик права, автор численних праць зі звичаєвого, цивільного, карного, морського права, громадський і політичний діяч.
Розгорнути

Новини Дивитися всі