chrome firefox opera safari iexplorer

Музичні твори на слова Тараса Шевченка зазвучать у сучасних стилях і жанрах

04 жовтня 2013 о 11:13

«Українське радіо» оголосило про музичний конкурс «Нова пісенна Шевченкіана».

До участів конкурсі запрошуються композитори та виконавці будь-якого віку, для яких поезія Шевченка є стимулом для творчості. Головна умова — усі пісні, написані на слова поета, до цього не мали б транслюватися в теле- і радіоефірі.

Згідно з умовами нового конкурсу, його учасники можуть представити свої музичні твори на слова Великого Кобзаря у будь-яких сучасних стилях і жанрах: поп, рок, танцювальна музика чи авторська пісня.

Конкурс організовано з нагоди 200-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Прем’єра 20-ти пісень — переможців конкурсу — відбудеться в ефірі Національної радіокомпанії України.

Потім, повідомляють організатори, їх включать у ротацію провідних радіоканалів і транслюватимуть на Першому каналі «Українського радіо», на «Радіо „Промінь“ і „Радіо Культура“.

Організатори обіцяють усім непрофесійним музикантам надати можливість зробити якісний запис у професійній студії «Українського радіо».

Також ці пісні будуть включені в CD-збірник «Нова пісенна Шевченкіана», виданий за підсумками конкурсу.

Крім того, усі переможці конкурсу стануть учасниками гала-концерту теле-радіопрограми «Мистецькі історії».

Джерело: mydim.ua
Розділи: Новини культури

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути