chrome firefox opera safari iexplorer

Які вітаміни потрібні дітям

13 листопада 2013 о 15:30

Вітаміни, зокрема вітамін С, допомагають тримати імунну систему в порядку, що сприяє захисту від інфекцій і бактерій. Однак не варто давати дітям вітаміни постійно і безконтрольно, як це роблять деякі батьки.

Надлишок вітамінів може завдати дитині ще більшої шкоди, ніж їх нестача. Так, наприклад, надлишок вітаміну D впливає на нирки, а вітаміну А на печінку. Що стосується популярного вітаміну С, то його безконтрольне споживання може не тільки викликати головний біль і дратівливість, а й негативно позначитися на роботі шлунково-кишкового тракту, а також спровокувати харчову алергію.

Синтетичні вітаміни потрібно давати дітям тільки за вказівкою лікаря. Самостійно отримати вітаміни можна зі свіжих овочів і фруктів, від них користі буде більше, ніж від вітамінів, які продають в аптеці. Варто також відзначити, що діти будуть менше хворіти, якщо батьки будуть стежити за їх способом життя. Діти повинні багато рухатися, правильно харчуватися, одягатися по погоді. У харчуванні повинні щодня бути присутніми свіжі продукти. А от від ліків по можливості потрібно відмовлятися. Не секрет, що ліки лікують одне, а інше калічать. Ставтеся до профілактики та лікування хвороб серйозно і будьте здорові!

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...