chrome firefox opera safari iexplorer

Київ — непривабливе для туристів місто

22 лютого 2011 о 10:05

Так вважають експерти. Вони кажуть, торік українську столицю відвідало 300 тисяч іноземців, тоді як європейські міста рахують туристів мільйонами.

Просто закордонні гості не почуваються у Києві комфортно, переконані туроператори. Немає туристичних орієнтирів, аудіогідів, бракує цікавих екскурсій. А затори на дорогах і поготів відбивають бажання їхати до столиці України.

«Не можна зараз пропонувати Київ як місто. Треба пропонувати Київ як туристичний продукт. А тому треба сформувати цей туристичний продукт. Тому що зараз це виглядає так: ми запрошуємо в Київ, але ми не говоримо, що конкретно є його складовою, з якими споживчими властивостями ми це пропонуємо», — каже виконавчий директор асоціації лідерів турбізнесу України Артем Атоян.

Особливо гостро питання розвитку туризму стоїть перед Євро-2012. За попередніми прогнозами, столиця має прийняти близько 800 тисяч іноземців. Для цього, за вимогами УЄФА, в столиці має бути майже 7,5 тисяч готельних номерів. З них лишилося добудувати 10%. Влада намагається всіляко залучати інвестиції.

«Головне управління інвестицій проводить конкурси серед об’єктів готельного господарства. У нас є ряд об’єктів як готельного господарства, так і туристичної галузі. Зараз ми проводимо конкурс, оголошено 18 об’єктів, на наступному тижні ми прийматимемо заявки», — сказав заступник начальника ГУ економіки і інвестицій КМДА Роман Качур.

Окрім цього, у столиці наразі будуються 53 готелі. До Євро планують звести 9 нових. Та попри це, для розбудови туристичної столиці є й інші, важливі статті витрат.

«У туристичну галузь на 2011 рік передбачено 9,5 мільйонів. Це передбачено, як я вже казав, на термінали, інформаційні центри, вказівники, виготовлення рекламної продукції. Багато це чи мало?- Я Вам так скажу: не так то й багато», — каже начальник управління туризму КМДА Микола Грицак.

Також необхідно облаштовувати зупинки, розробляти екскурсійні маршрути, готувати карти іноземною мовою. Розробити інформаційні табло у центральній частині міста планують до кінця року.

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі