chrome firefox opera safari iexplorer

Європарламент ухвалить резолюцію щодо України наступного тижня

07 грудня 2013 о 22:25

Європейський парламент наступного тижня винесе резолюцію щодо подій в Україні. Про це заявив координатор з міжнародних питань групи Європейської народної партії в Європарламенті Хосе Ігнасіо Салафранка.
Як повідомляє УНІАН, євродепутат про це повідомив під час брифінгу в Будинку профспілок, де розташовується Штаб національного спротиву.

Він наголосив, що європейські депутати солідарні з громадянами України, які виступають за європейську інтеграцію і проводять мітинги в Києві і регіонах. «Ми хочемо сказати, що українські громадяни не самі. Мільйони людей підтримують європейську перспективу України, і ми також маємо бажання її підписати. Ми з повагою ставимося до відваги людей, які стоять за демократію, мир і об'єднання... Наступного тижня Європарламент винесе резолюцію щодо України», – сказав євродепутат.

Крім цього, Салафранка повідомив, що сьогодні група європарламентаріїв побувала в лікарнях і поспілкувалася з тими, хто постраждав під час розгону Євромайдану в ніч з 29 на 30 листопада. Він додав, що сьогодні в євродепутатів запланована низка зустрічей з представниками опозиції. Також вони мають намір виступити зі сцени перед мітингувальниками на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, 28 листопада у Вільнюсі голова Європарламенту Мартін Шульц сказав, що сподівається на підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом при іншому президенті.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

23 квітня

Інші дати
Народився Василь Земляк (Вацик)
(1923, - с. Конюшівка Вінницької обл. - 1977) - український письменник, видавець, кіносценарист.  Найбільше визнання здобула дилогія "Лебедина зграя" (фільм "Вавилон - ХХ") і "Зелені млини".
Розгорнути
Народився Григорій Тютюнник
(1920, с.Шипівка Полтавська область – 1961) - український письменник. Автор роману «Вир».
«Кажуть, що дуже мудрий чоловік оту всю техніку військову видумав. А я мислю так, що якби найшовся такий, що все оте попалив, той був би наймудріший...» (Григорій Тютюнник
Розгорнути
Народився Іван Шмальгаузен
(1884, м. Київ - 1963) - біолог. Всесвітньо відомий теоретик еволюційного вчення XX ст.
Розгорнути

Новини Дивитися всі