chrome firefox opera safari iexplorer

Євромайдан готовий протестувати стільки, скільки буде потрібно

10 грудня 2013 о 11:02

Більше 70% учасників Євромайдану готові протестувати стільки, скільки буде потрібно.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи ім.Ілька Кучеріва» та Київським міжнародним інститутом соціології 7 і 8 грудня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з дослідженням, 49,8 % опитаних виявилися мешканцями Києва, 50,2 % — приїжджими. 38 % мітингувальників — у віці від 15-29 років, 49 % — 30-54 роки, 13 % — 55 років і старше. 57,2 % учасників акції — чоловіки, 42,8 % — жінки.

Відносна більшість учасників акції протесту (39,5%) має вищу або середню освіту, 13,2% є студентами, 9,4% — непрацюючі пенсіонери, 9,3% — бізнесмени, 8 % — керівники підприємств і підрозділів, 6,7 % — робітники.

Переважна більшість опитаних (91,7 %) приїхали на Майдан Незалежності самостійно, приїзд 6,3 % організований одним з громадських рухів, 1,8 % — однією з партій.

Переважна більшість учасників акції (72,4 %) готові перебувати на Майдані стільки, скільки буде потрібно, 3,4 % — до новорічних свят, 4,4 % — не більше тижня, 9,2 % — 2-3 дні, 6 % — тільки сьогодні.

Всього в ході дослідження було опитано 1037 учасників Майдану за методикою, яка забезпечує випадкову вибірку його учасників.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі