chrome firefox opera safari iexplorer

Огляд ЗМІ США і ЄС: міліція відступає перед Євромайданом

11 грудня 2013 о 13:54

Практично усі центральні західноєвропейські і американські ЗМІ опублікували на своїх онлайн-сторінках розширені репортажі про події в Києві в ніч з 10 на 11 грудня, коли відбулися чергові сутички між активістами Євромайдану і працівниками правоохоронних органів.

Так, усі центральні американські видання у своїх репортажах поширили звернення Держсекретаря США Джона Керрі, який висловив обурення через дії поліції і назвав нічні події «неприйнятними». Так зробила, зокрема, газета The Wall Street Journal у репортажі «Українська міліція натискає на протестувальників в столиці» (згодом перейменованому на «Поліція відступає»).

Під схожим заголовком вийшов і репортаж на сайті служби новин CNN. «Спецпідрозділи міліції використали грубу силу, аби спробувати розіграти прозахідний протестувальників в центрі столиці України Києва зранку в середу», — йдеться в тексті.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути