chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд у 2014 році запланував знищити українське радіо та регіональне телебачення — Микола Томенко

26 грудня 2013 о 10:46

«Виходячи з проекту бюджету на 2014 рік, який подав уряд Азарова можна зробити висновок, що у наступному році уряд запланував знищити українське радіо та регіональне телебачення», – про це наголосив Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

Такий висновок виходить з того, що відсутня стаття оплати послуг Концерну РРТ, «Укртелекому» та провайдера цифрових мультиплексів ТОВ «Зеонбуд» з трансляції передач державних мовників. Згідно інформації наданої Комітету Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, йдеться про суму у 171 мільйон гривень. Це без урахування кредиторської заборгованості близько 60 мільйонів гривень, з якою Державний Комітет телебачення і радіомовлення завершує нинішній рік.

Микола Томенко вважає, що такі прогалини у проекті бюджету можуть призвести до катастрофічних наслідків для інформаційної безпеки держави, адже з ефіру будуть вимкнені передачі Національної телевізійної компанії України, Національної радіокомпанії України та обласних державних телерадіокомпаній.

«На жаль, у нинішньому році ми вже мали прецедент, коли через відсутність бюджетного фінансування були вимкнені усі три програми Національної радіокомпанії України і Уряду довелося в екстреному порядку вирішувати проблему», – зауважив Голова Комітету з питань свободи слова та інформації.

Тому Микола Томенко звернувся до Прем’єр-міністра України з вимогою передбачити фінансування трансляції радіо та регіонального телебачення у Державному бюджеті 2014 року.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути