chrome firefox opera safari iexplorer

Минулоріч найбільші зарплати пропонували топ-менеджерам

09 січня 2014 о 10:17

Найвищі зарплати минулоріч в Україні пропонували топ-менеджерам, передусім тим, хто має досвід керівництва продажами.

Такими є результати аналізу власної бази даних вакансій і резюме, проведеної Міжнародним кадровим порталом hh.ua в грудні 2013 року, повідомляє Укрінформ.

До ТОП-100 найбільш оплачуваних також потрапили вакансії для управлінців у виробничій сфері, фінансових директорів.

Зустрічаються у цьому переліку і вакансії для програмістів та розробників. Але якщо в інших профсферах йдеться про вищий менеджмент, то в IT-сегменті для потрапляння в ТОП-100 досить зарплати спеціаліста середнього рівня.

Як зазначають у HeadHunter Україна, регіони були в 2013 році досить активними гравцями ринку праці, натомість частка вакансій у Києві понизилась на 10%. З іншого боку, така тенденція характерна тільки для топ-10 найактивніших регіонів.

На частку інших припадає лише 21% вакансій.

За кількістю пропозицій роботи з великим відривом лідирує Київ. Друге місце посідає Донецьк, а третє — Дніпропетровськ.

Розділи: Суспільство

23 серпня

Інші дати
23 серпня відзначають:
  • Європейський день пам’яті жертв сталінізму і нацизму.
  • Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації.
Розгорнути
Народився Анатолій Перепадя
(1935, с. Попелак Херсонської обл. - 2008) - український перекладач із французької, італійської, португальської, іспанської, каталонської мов. Перекладав твори Сервантеса, Пруста, Сент-Екзюпері, Камю та ін.
Розгорнути
Народився Осип Маковей
(1867, м.Яворів, Львівська область – 1925)український письменник, публіцист, редактор багатьох періодичних видань, педагог та громадсько-політичний діяч.
«Тихий сон по горах ходить, Не шуміть, ліси зелені, За рученьку нiчку водить. Спати йдіть, вітри студені. I шумлять ліси все тихше, Най малята сплять здорові, Сон малих звiрят колише. Най їм сняться сни чудові. (Осип Маковей)
Розгорнути

Новини Дивитися всі