chrome firefox opera safari iexplorer

З Майдану закликають забрати дітей та жінок

22 січня 2014 о 14:25

Опозиція закликає не приводити на Майдан у середу ввечері жінок та дітей.

За повідомленням УП, про це на прес-конференції в Штабі національного спротиву заявив заступник лідера партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Попри звірячі дії влади ми не скасовуємо засідання Народної ради та віче на Майдані сьогодні ввечері. Однак просимо жінок та дітей не приходити на Майдан», – сказав він. За його словами, опозиція має інформацію про подальші наміри влади нападати на активістів та організаторів акцій протесту.

«І вони і надалі готові вбивати», — сказав Турчинов.

Він також спрогнозував, що жертвами вранішньої бійки на вулиці Грушевського можуть бути більше людей «оскільки кількох активістів „Беркут“ затягнув до себе, їхня подальша доля невідома».

«Але ми оголошуємо тотальну мобілізацію і в Україні знайдеться багато патріотів, готових померти заради того, щоб бути вільними людьми», — сказав опозиціонер.

Як відомо, в столиці триває силове протистояння між активістами і міліцією. Вже підтверджено загибель трьох протестувальників.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

1 лютого

Інші дати
Микола Бідняк
1930 –  український художник, лауреат Шевченківської премії, член Національної спілки художників України та Світової асоціації митців, що малюють вустами чи ногами.
Розгорнути
Народилася Оксана Лятуринська
(1902, с. Хоми Тернопільської обл. - 1970) - українська поетеса, скульптор, живописець. Авторка збірок "Гусла", "Княжа емаль", "Бедрик", "Материнки", "Ягідка" та ін.
Розгорнути
Макара-весноукажчика
Якщо погода ясна, то і весна буде карсна (себто рання й тепла)
Розгорнути
Народився Гнат Галька
(1824, с. Зарваниця Тернопільської обл. - 1903) - український етнограф та фольклорист. Праці: "Народний празник Купала", "Названня місяців", "З народних казок".
Розгорнути
Народився Петро Кішка
(1828, с.Осметинці Вінницька область – 1882) – матрос, герой Кримської війни, легендарний розвідник.
Розгорнути
Народився Євген Маланюк
(1897, с. Новоархангельськ Кіровоградська область – 1968), український поет, літературознавець.
«Можна смерть лиш смертю здолати, Тільки в тім таємниця буття. І зерно мусить вмерти, щоб дати В життєдавчому житі – Життя.» (Євген Маланюк)
Розгорнути

Новини Дивитися всі