chrome firefox opera safari iexplorer

Від учасників Майдану вимагають звільнити Будинок профспілок до 30 грудня

26 грудня 2013 о 11:03

Президія Федерації профспілок України на засіданні у середу відмовила мітингувальникам у подовженні оренди приміщень у будівлі ФПУ, термін якої спливає 25 грудня.

«25 грудня у будинку Федерації профспілок України відбулося засідання Президії ФПУ, на якому розглядалося питання щодо доцільності продовження терміну перебування у приміщеннях ФПУ та Жовтневому палаці культури представників опозиційних сил. За результатами засідання представникам «євромайдану» відмовлено у продовженні оренди», – йдеться у документі ФПУ.

Мітингувальників зобов’язали звільнити приміщення до 30 грудня, а з 31 грудня там проводитимуть санітарну обробку.

ФПУ попередила, що у разі відмови звільнити будівлі профспілкові лідери звертатимуться до правоохоронних органів.

Нагадаємо, Федерацією профспілок України та Степаном Кубівим було укладено угоду на оренду частини приміщень будинку Федерації профспілок за адресою майдан Незалежності, 2 та Жовтневого палацу культури (вул. Інститутська, 1). Термін дії угоди сплив 25 грудня.

Нагадаємо, 1 грудня опозиція розгорнула штаб громадянської акції протесту в будівлі Федерації профспілок на Майдані Незалежності.

10 грудня опозиція отримала рішення Шевченківського суду про примусове виселення з Будинку профспілок. Опозиція в свою чергу оприлюднила документ, згідно з яким Федерація профспілок дозволила мітингувальникам перебувати у її будівлі на Майдані Незалежності та у Жовтневому палаці на Інститутській до 25 грудня, а за потреби й довше.

Представники опозиції подали апеляційну скаргу на постанову відділу Державної виконавчої служби Шевченківського району про звільнення приміщень будівлі Федерації профспілок України.

23 грудня опозиціонери заявили, що вже підготували документи щодо продовження угоди про оренду Будинку профспілок ще на місяць.

Джерело: Тиждень
Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі