chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні о 17:00 має розпочатися твіттер-шторм на підтримку #ЄвроМайдану

27 січня 2014 о 16:12

Сьогодні о 17:00 за київським часом активісти планують розпочати твіттер-шторм на підтримку #ЄвроМайдану, повідомляє watcher.com.ua.

Організатори твіттер-шторму (публікації великої кількості повідомлень із однаковим хештегом) повідомляють, що до 17 – ї години вони підготують близько 100 твітів і розмістять їх на сторінці digitalmaidan.com/pre-made-tweets. Повідомлення спрямують до газет, телеканалів, чиновників та знаменитостей.

Багато заготовлених твітів закликають до санкцій проти української влади. Додається також посилання на відео з Майдану.

На думку організаторів акції, такий «твіттер-шторм» може допомогти підвищити обізнаність користувачів соцмережі про важке становище в Україні. Усі твіти будуть написані англійською мовою.

 

Джерело: Mediasapiens
Розділи: Суспільство

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути

Новини Дивитися всі