chrome firefox opera safari iexplorer

Україна здобула першу медаль на Іграх в Сочі

09 лютого 2014 о 18:38

Українка Віта Семеренко  стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор 2014 року у спринтерській гонці з біатлону на 7,5 км.

Виступаючи 9 лютого у гонці під 62-м номером, Семеренко закрила всі мішені на рубежі, після чого поліпшила свої позиції та фінішувала третьою.

Для  28-річної спортсменки з України це — перша олімпійська нагорода.

Валя Семеренко за підсумками гонки посіла 12 місце, Олена Підгрушна – 26, Юлія Джима – 42-е.

Золотою призеркою у гонці стала Анастасія Кузьміна (Словаччина, 21:06.8), «срібло» взяла Ольга Вілухіна (Росія, +19.9).

Повну текстову трансляцію гонки можна побачити на сайті Champion'у.

Віта Семеренко здобула першу бронзу для збірної України на Олімпіаді-2014.
Віта Семеренко здобула першу бронзу для збірної України на Олімпіаді-2014.

Як відомо, у змаганнях з біатлону серед чоловіків українці не змогли зазіхнути навіть на першу десятку: Андрій Дериземля у підсумку показав 22-й результат.

4 серпня

Інші дати
Народився Володимир Боровиковський
(1757, м. Миргород, Полтавська область – 1825) - український художник, іконописець, портретист. До золотого мистецького фонду належать ікони роботи Боровиковського для головного іконостасу Казанського собору, Троїцького собору Олександро–Невської Лаври в Петербурзі, Покровської церкви на Чернігівщині.
Розгорнути
Народився Антін Крушельницький
(1878, Польща – 1937) – український письменник, літературний критик, педагог, міністр освіти УНР, автор біографічного нарису «Іван Франко», редактор шкільних хрестоматій з української літератури.
"Літературу свою має той нарід, у котрого єсть своя історія, свій питомий світогляд і своя мова. У такого народа не запропаститься життя літературне, хоча б він і втратив самостійність політичну..." (Омелян Огоновський)
Розгорнути