chrome firefox opera safari iexplorer

У Криму витратять 52 мільйони рублів, аби позбутися україномовних дорожніх знаків

08 липня 2014 о 15:00

Про це «міністр фінансів» окупованого Криму повідомив на засіданні президії кримського «парламенту».

У Криму порахували суму, необхідну для заміни дорожніх знаків, інформація на яких розміщена англійською та українською мовами. Для цього необхідно витратити 52 мільйони рублів (понад 17 млн грн).  

Про це «міністр фінансів» окупованого Криму Володимир Левандовський повідомив на засіданні президії кримського «парламенту» у вівторок 8 липня, передає кореспондент Крим.Реалії. 

«Володимир Петрович, я прошу, є доручення голови Держради з виконання програми щодо перейменування наших дорожніх знаків: cуму визначено, порядок фінансування визначено, навіть порядок виконання робіт визначено, якщо можна для прискорення програми передбачити поправки (до бюджету Криму – Прим. ред.) на сесію», – закликав Левандовського Віталій Нахлупін, який у кримському «парламенті» очолює постійну комісію з економічної, бюджетно-фінансової та інвестиційної політики.

«Це питання для нас політично дуже важливе. Питання принципу. Нам потрібно в цьому напрямку рухатися», – погодився з ним кримський «спікер» Володимир Константинов. 

У свою чергу Левандовський запевнив, що лист із зазначеною сумою є на столі у «прем'єр-міністра» Криму Сергія Аксьонова, який сьогодні має дати свою відповідь з цього питання.

24 червня на засіданні кримського «уряду» Володимир Константинов запропонував чиновникам до серпня скоротити на території півострова кількість дорожніх знаків українською та англійською мовами.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути