chrome firefox opera safari iexplorer

У Мистецькому Арсеналі відкривається виставка «Нова Українська Мрія»

11 липня 2014 о 16:25

11 – 20 липня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» в рамках щорічного арт-проекту Forbes Україна відбудеться  виставка сучасного українського мистецтва «Нова Українська Мрія».

Представлені на виставці роботи сучасних авторів з одного боку є рефлексією на зміни, які відбулися в країні за останні місяці, а з іншого — певним уявленням про мрію нової України.

У створенні «Нової Української Мрії» взяли участь знані українські митці: Арсен Савадов, Василь Цаголов, Олег Тістол, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Максим Мамсіков, Олександр Ройтбурд, Ілля Чічкан, Мирослав Вайда та інші. Усього понад 40 авторів, всі дуже різні і за віком і за регіоном проживання. Куратор арт-проекту — мистецтвознавець Олександр Соловйов.

Численні твори на виставці буде представлено публіці вперше, адже їх було створено спеціально для проекту. Також до експозиції увійшли вже відомі арт-об’єкти, що резонують з ідеєю проекту.

В рамках арт-проекту «Нова українська мрія» за підтримки Української Біржі Благодійності відбудеться збір благодійних коштів для транзитного центру в Дніпропетровську для переселенців зі Сходу України. Обслуговування центру (на 100 осіб) складає 195 тисяч гривень на місяць. Усі зібрані кошти буде спрямовано на розміщення переселенців з дітьми у Центрі, їхнє харчування та предмети першої необхідності.

11 липня о 12:00 відбудеться прес-конференція Forbes Україна з нагоди відкриття виставки «Нова Українська Мрія» у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

Учасники конференції:

— Михайло Котов, головний редактор журналу Forbes Україна

— Олександр Соловйов, мистецтвознавець, куратор арт-проекту «Нова Українська Мрія»

— Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності

З питань акредитації на прес-конференцію та відкриття виставки «Нова Українська Мрія» звертайтеся за номером 050 654 92 72 або пишіть на y.vasilenko@adv.umh.ua (Юлії Василенко)

Джерело: Страйк
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути