chrome firefox opera safari iexplorer

10 способів схуднути без дієт

31 липня 2014 о 10:22

Дієтологи запевняють, що скинути вагу можна, не виснажуючи себе голодуванням.

1. Відволіктися. Якщо зайнятися улюбленою справою, свідомість переключиться на щось більш цікаве, ніж очікування їжі.

2. Тримати здорову їжу ближче. Нехай на тарілці поряд з комп’ютером будуть не печенюшки, цукерки і ковбаса, а овочі і фрукти.

3. Довше спати. Доведено, що якщо людина спить менше 5 годин на день, його вага мінімум на третину більше, ніж був би при 7-годинному сні.

4. Їсти сидячи. Виявляється, в сидячому положенні людина їсть більш усвідомлено, а бездумне поглинання їжі, наприклад, під час фуршету – це головний ворог схуднення.

5. Салат їсти в останню чергу. Ідеально, якщо це буде ваша вечеря.

6. Навчитися розслаблятися. Чим менше у вашому житті стресу, тим менше зайвих кілограмів.

7. Забути про дієтичну газовану воду. Від неї теж поправляються, причому відчутно! 10 років щоденного вживання однієї склянки цього напою призведе до того, що розмір талії виростає на 70%.

8. Зробити просту воду улюбленим напоєм.

9. Обмежити кількість йогуртів. Не слід зовсім виключати йогурти з раціону, але однієї порції в день цілком достатньо.

10. Вибирати між алкоголем або десертом. Якщо за вечерею ви випиваєте пару келихів вина, та ще й з’їдаєте десерт, то ваш організм отримує від 500 до 1000 калорій додатково. Якщо не хочете зайвих калорій, зупиніться на чомусь одному.

— Я взагалі проти дієт, тим більше, голодування, які проводяться без контролю фахівця, – зазначила лікар-дієтолог Лариса Буткова. – Дуже часто такі дієти призводять до зворотного ефекту – обмін речовин сповільнюється і людина починає поправлятись навіть у тому випадку, якщо практично нічого не їсти. Що стосується даних рад, то вони цілком прийнятні, оскільки відносяться до принципів здорового харчування та здорового способу життя.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути