chrome firefox opera safari iexplorer

Дарницький вокзал продадуть?

15 березня 2011 о 13:45

Віце-прем'єр Борис Колесніков повідомив, що наступного тижня буде проведена нарада, де буде розглядатися питання Дарницького вокзалу.

«Я думаю, що частина будинку залізниця залишить собі для потреб пасажирів, а частина будинку буде виставлена на публічні торги. Така на сьогоднішній день концепція», — підкреслив він.

За словами віце-прем'єра, на сьогоднішній день будинок вокзалу не затребуваний.

«Тим більше що Україна з наступного року переходить на швидкісний рух потягів, і завдання — щоб через сім років у нас узагалі не було нічних внутрішніх українських потягів. У такому випадку громіздкі вокзали з залами очікування й інфраструктурою не потрібні. На заході від цього позбулися ще до Другої світової», — додав він.

Колесніков підкреслив, що доля Дарницького вокзалу буде вирішена до 31 березня.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути