chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відсвяткують День державного прапора

21 серпня 2014 о 13:10

У столиці 23 серпня Порошенко урочисто підніме український прапор, а Кличко вручить шістнадцятирічним киянам паспорти.

У День державного прапора України, 23 серпня, у столиці відбудуться масові урочистості, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації (КМДА).

Зокрема, зранку відбудеться церемонія підняття президентом України Петром Порошенком державного прапора. Після цього традиційно на щоглі біля будівлі КМДА за участю мера столиці Віталія Кличка, депутатів Київради нинішнього і попередніх скликань, громадськості піднімуть державний прапор.

Жовто-блакитні знамена також піднімуть в усіх районах міста і на будівлях державних установ. Біля будівлі Київради заплановане урочисте вручення паспортів громадянина України шістнадцятирічним киянам, які досягли успіхів у навчанні, спорті та мистецтві. Крім того, на Хрещатику (біля будівлі Київської міської ради) розгорнуть державний прапор України.

Після завершення офіційних урочистостей на Хрещатику розпочнуться благодійні велосипедні змагання Media Horizon Cup, мета яких — збір коштів для допомоги пораненим солдатам у військовому госпіталі. Змагання відбуватимуться серед велосипедистів-любителів та представників ЗМІ.

Також 23 серпня, у день 25-річчя Балтійського шляху і в День прапора України, о 18:00 на Європейській площі біля Українського дому посольства Литви, Латвії та Естонії організують акцію солідарності — символічний «живий ланцюг».

Як повідомляв Корреспондент.net, у Харкові скасували всі заходи до Дня міста, який відзначається 23 серпня.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути