chrome firefox opera safari iexplorer

Українець Олег Верняєв став чемпіоном світу зі спортивної гімнастики

12 жовтня 2014 о 14:23

Український спортсмен Олег Верняєв переміг у вправі на паралельних брусах на чемпіонаті світу за спортивній гімнастики в Китаї із результатом 16,125 балів.

Друге місце в американця Денелла Лейви (15,933), третє, — у японця Рехе Като (15,666).

Голова НОК України Сергій Бубка привітав наших тріумфаторів чемпіонату світу зі спортивної гімнастики Олега Верняєва та Ігоря Радівілова.

«Спортивна гімнастика України має дуже яскраву чемпіонську історію! Приємно, що і сьогодні наші спортсмени продовжують славні традиції Лариси Латиніної, Бориса Шахліна, Ніни Бочарової, Лілії Підкопаєвої, Валерія Гончарова та інших видатних українських спортивних гімнастів!

Щиро вітаю чемпіона світу Олега Верняєва та віце-чемпіона світу Ігоря Радівілова, їх тренерів та усю команду. Неймовірні емоції для українців! Дякую за те, що прославляєте нашу країну!», — цитує його прес-служба НОК.

Джерело: "День"
Розділи: Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути