chrome firefox opera safari iexplorer

Індія ввела електронні візи для українців

27 листопада 2014 о 12:34

Індія ввела електронні візи для туристів з 43 країн, в тому числі і для громадян України.

Про це оголосив заступник міністра внутрішніх справ Індії Аніл Госвамі, передає ТАСС. Відтепер туристи, які вирушають до Індії, повинні не пізніше ніж за 4 дні до початку поїздки заповнити анкету на спеціально створеному сайті (indianvisaonline.gov.in), завантажити туди свою фотографію і копію першої сторінки паспорта, оплатити за допомогою банківської картки — також через сайт — візовий збір у розмірі $60. Протягом 72 годин після завершення цієї процедури видається електронна віза, яку будуть перевіряти у туристів по прильоту в країну. Відзначається, що електронну візу можна буде отримувати не частіше 2-х разів на рік.

Електронна віза поширюється на туристичні та ділові поїздки терміном до 30 днів, а також видається тим особам, які прибувають в країну з метою відвідування родичів і друзів, проходження лікування. Віза буде діяти в 9-ти місцевих аеропортах — у Делі, Мумбаї, Калькутті, Ченнаї, Бангалорі, Хайдарабаді, Тіруванантапурамі, Гоа та Коччі.

Крім українців електронну візу можуть отримати росіяни, бразильці, ізраїльтяни, американці, мексиканці та австралійці. За словами Аніла Госвамі, протягом 6-ти місяців список країн буде розширено. «Ми плануємо включити в нього всі без винятку країни», — підкреслив він.

Джерело: УНІАН
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути