chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні обрали 100 найкращих готелів

23 березня 2011 о 20:32

23 березня у Києві, в день відкриття XVII Міжнародної туристичної виставки UITT 2011, відбулася церемонія нагородження ста найкращих готелів України. Найбільш широко серед номінантів представлений Київ, Крим, Львівська, Закарпатська та Одеська області.

Найменше — по одному готелю на кожну — показали себе Житомирська, Миколаївська, Волинська, Кіровоградська, Луганська, Чернігівська, Херсонська і Рівненська області.

Премії вручалися громадською організацією — Асоціацією готелів і готельних об'єднань міст України, спільно з Радою з питань туризму і курортів.

Як зазначили організатори премії, звання «Найкращого готелю України» в цьому випадку має суто маркетингове значення: диплом як доказ можна використовувати в рекламі, в позиціонуванні, як доказ чужого визнання.

Тим часом український готельний бізнес гостро потребує стандартизації за світовим зразком, адже скоро очікується наплив туристів до Євро-2012, і у європейських мандрівників, які звикли довіряти кількості зірок на фасаді готелю, можуть залишитися неприємно здивованими.

На розгляді Верховної Ради вже знаходиться законопроект, що ставить за мету навести порядок у рейтингу вітчизняних готелів.

"Законопроект пройшов перше читання, очікується друге, після якого, в разі позитивного голосування, буде введена обов'язкова «зірковість», — прокоментував ситуацію заступник голови Держслужби туризму і курортів України, президент Асоціації малих готелів і апартаментів України Дмитро Заруба.

За його словами, готелям будуть дані «канікули» від півроку до року, для того, щоб спокійно пройти процес отримання зірок.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути