chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні обрали 100 найкращих готелів

23 березня 2011 о 20:32

23 березня у Києві, в день відкриття XVII Міжнародної туристичної виставки UITT 2011, відбулася церемонія нагородження ста найкращих готелів України. Найбільш широко серед номінантів представлений Київ, Крим, Львівська, Закарпатська та Одеська області.

Найменше — по одному готелю на кожну — показали себе Житомирська, Миколаївська, Волинська, Кіровоградська, Луганська, Чернігівська, Херсонська і Рівненська області.

Премії вручалися громадською організацією — Асоціацією готелів і готельних об'єднань міст України, спільно з Радою з питань туризму і курортів.

Як зазначили організатори премії, звання «Найкращого готелю України» в цьому випадку має суто маркетингове значення: диплом як доказ можна використовувати в рекламі, в позиціонуванні, як доказ чужого визнання.

Тим часом український готельний бізнес гостро потребує стандартизації за світовим зразком, адже скоро очікується наплив туристів до Євро-2012, і у європейських мандрівників, які звикли довіряти кількості зірок на фасаді готелю, можуть залишитися неприємно здивованими.

На розгляді Верховної Ради вже знаходиться законопроект, що ставить за мету навести порядок у рейтингу вітчизняних готелів.

"Законопроект пройшов перше читання, очікується друге, після якого, в разі позитивного голосування, буде введена обов'язкова «зірковість», — прокоментував ситуацію заступник голови Держслужби туризму і курортів України, президент Асоціації малих готелів і апартаментів України Дмитро Заруба.

За його словами, готелям будуть дані «канікули» від півроку до року, для того, щоб спокійно пройти процес отримання зірок.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути