chrome firefox opera safari iexplorer

Українським «спецпенсіонерам» заборонять одночасно працювати і отримувати пенсію

23 лютого 2015 о 16:37

«Спецпенсіонери» будуть позбавлені права отримувати одночасно заробітну плату і пенсію. Вони мають обрати, або працювати, або йти на пенсію.

Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко повідомляє прес-служба Мінсоцполітики, передає Еспресо.TV

«Спецпенсіонерів, за нашою ідеєю, буде позбавлено права отримувати заробітну плату і пенсію. Це вже європейський принцип. Таким чином ми ще й підемо на омолодження і державного апарату, і суддівського і прокурорського корпусу», — сказав Міністр.

За його словами, будуть внесені певні обмеження на отримання пенсії, у тому числі працюючими пенсіонерам: прокурорам, суддям, народним депутатам, державним чиновникам та ін. Таке правило, зазначив Розенко, не стосуватиметься звичайних пенсіонерів.

Відповідні зміни зараз розробляються і будуть внесені у Верховну Раду, які будуть стосуватися питань режимів спеціальних пенсій, посилення вимог для отримання спеціальних пенсій, збільшення необхідного страхового стажу для можливості пільгового виходу на пенсію тощо.

«Якщо нас Верховна Рада підтримає, такі ініціативи будуть прийняті і вступлять в дію вже з 1 березня», — підкреслив Розенко.

Розділи: Суспільство

11 лютого

Інші дати
Народився Анатолій Пашкевич
(1938, с.Довбиш Житомирської обл. - 2005) - український диригент, композитор, народний артист України. Очолював Черкаський, Волинський, Чернігівський народні хори. Автор пісень "Степом, степом", "Горить Батурин", "Дума про Берестечко", "Мамина вишня", "Синові", "Біла хата", "А мати ходить на курган", "А у нас на Україні", "Ой ти ніченько" та ін.
Розгорнути
Народилась Ганна Шиленко
(1919, с. Олексіївка, Росія - 1973), український графік. Станкова і книжкова графіка: серія кольорових літографій "Українські народні пісні", ліногравюра "Вечоріє", "Пам"ятник Т.Шевченкові в Каневі", "Седнів" та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі